O nas

Grupa Rewers

Organizatorem Biegu Belfrów jest Grupa Rewers z Gdańska. Od kilkunastu lat działamy na rynku edukacji w Polsce. Jesteśmy organem prowadzącym akredytowanego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli Rewers, realizującego szkolenia dla oświaty. Od 2015 r. wdrażamy również w placówkach na terenie całego kraju informacyjno-edukacyjne ekrany Wirtualnej Gazetki Szkolnej – cyfrowego odpowiednika tradycyjnej tablicy korkowej. W naszej ofercie szkoły i przedszkola znajdują najnowocześniejsze i najbardziej przydatne pomoce dydaktyczne, m.in. Wirtualną Koszulkę czy Karty 4D.

Naszym celem jest propagowanie nowoczesnych rozwiązań i metod nauczania oraz angażowanie całej społeczności do dzielenia się dobrem i pomagania innym. Takie wartości są nam bardzo bliskie w Rewersie i takie postawy chcemy kształtować w jak najszerszym gronie osób związanych z polską szkołą.

Od kilku lat podejmujemy akcje charytatywne, jednak jesienią 2021 r. zdecydowaliśmy się stworzyć nowy format pomagania. Wtedy też odbyła się pierwsza edycja Biegu Belfrów.

Nasz zespół i multimedia w szkole…

tworzą psychologowie, pedagodzy, doświadczeni nauczyciele, trenerzy, programiści – specjaliści w swoich dziedzinach. Na szkoleniach korzystają z aktywnych metod pracy, a ich podstawowym celem jest dostarczanie uczestnikom praktycznych rozwiązań dotyczących takich zagadnień, jak innowacje w edukacji. Nasz zespół tworzymy od lat i współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi edukatorami.

Więcej niż szkolenia – wprowadzamy innowacje w edukacji

Naszą domeną, poza interesującymi szkoleniami, jest wdrażanie do szkół najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych. Pasjonują nas od lat innowacje w edukacji oraz multimedia w szkole, dynamicznie przygotowujące uczniów do realiów zmieniającego się świata.

ODN Rewers jest twórcą projektu szkoleniowego Wirtualna Gazetka Szkolna. To jedyna taka inicjatywa na rynku edukacyjnym w Polsce. Jesteśmy również prekursorami wprowadzania na polski rynek edukacyjny nowoczesnych pomocy dydaktycznych – zestawu Wirtualnej Koszulki.

Wszelkie prawa zastrzeżone © REWERS 2022 | Webdesign: Studio Tworzenia K. Głośnicki

Bieg Belfrów