Edycja III (2022)

Weź udział w charytatywnym ogólnopolskim wydarzeniu sportowym dla pracowników oświaty

Wybierz jedną z konkurencji:

  • marsz 6 km
  • bieg 6 km
  • jazda rowerem 12 km

…lub połącz dyscypliny, zwiększ dystanse i zdobądź tytuł oraz statuetkę Iron Teachera. Aby ją otrzymać, musisz pokonać minimum 12 km spacerem, 18 km biegiem i 36 km rowerem (nie musisz pokonywać dystansów jednorazowo – możesz rozłożyć ja na mniejsze „porcje”, które zrealizujesz w ciągu 30 dni).`

Zapisz się na Bieg Belfrów, wykonaj aktywności w dowolnym miejscu i dniu (pomiędzy 1 a 30 października 2022 r.), zarejestruj trasę dowolną aplikacją i przyślij do nas zdjęcie.

Możesz startować indywidualnie lub zebrać grupę współpracowników.

Czekają na Ciebie pakiety startowe z medalem, koszulką oraz statuetką.

Komu pomagasz?

Wojtuś Runke, mimo że 13 września 2022 roku obchodził dopiero swoje 6. urodziny, dobrze zna już niestety ból i cierpienie. Poznał, co to strach i niepewność, ponieważ od 4 lat walczy z potworną chorobą – siatkówczakiem obuocznym – nowotworem złośliwym, który zabrał mu już jedno oczko.

Droga leczenia Wojtusia pełna jest wzlotów i upadków. Były chwile radości, a także momenty całkowitego zwątpienia i załamania, gdy pojawiała się kolejna wznowa. Chłopiec w Polsce dostał wlew chemii ogólnoustrojowej, a w USA miał trzy cykle chemii dotętniczej, laseroterapie, krioterapię oraz zastrzyki do oka, by zniszczyć wznowy guza.

Leczenie Wojtusia za granicą możliwe jest wyłącznie dzięki zbiórkom funduszy. Rodzice oraz bliscy chłopca każdego dnia nieustannie walczą o pomoc dla Wojtusia. Wspiera ich wielu ludzi o dobrym sercu. Cieszymy się, że dołączysz do tego grona. 

Wszelkie prawa zastrzeżone © REWERS 2022 | Webdesign: Studio Tworzenia K. Głośnicki

Bieg Belfrów